מיתוג בדיגיטל

אל תחכו שהמתחרים שלכם יתחילו עם זה

עד לפני כ – 2 עשורים היינו רואים את תהליך המיתוג של העסק כהליך פרונטלי או פרסומי טלוויזיוני – תהליכי קד"מ בקניון האזורי, קידום פרסומות בין מהדורת החדשות, פליירים וכרזות עד לבית. כל אלה כיום מקבלים מקום קטן לצד מיתוג בדיגיטל היום הדרך הטובה ביותר לקדם את העסק שלכם הוא מיתוג נכון בדיגיטל, תהליך מיתוג באינטרנט לא שונה מאופיו של הליך המיתוג הפרונטלי ויש צורך ב"פלאנר" שידאג להתאים עבורינו את תכנית המיתוג הטובה ביותר עבורנו נצטרך לחשוב יחד עם הפלאנר מה הבידול שלנו מהמתחרים שלנו מה החוזקות שלנו לעומת אחרים ומה החוזקות של אחרים לעומתנו, בדיקת שוק הפעילות ותפקוד הגולשים. כל הליך מיתוג הוא אינדיבידואלי ומתאים לצרכי הלקוח בלבד.

הפוטנציאל הטמון באינטרנט למיתוג העסק הוא עצום, אנשים רבים נוטים להתעלם מכך ולהסתמך על "האיכות" שהם יודעים שמבדלת אותם מהשאר. אך איך כל זה עוזר אם לקוחות פוטנציאלים לא שומעים עליכם?
האינטרנט מהווה כיום את כלי השיווק הגדול ביותר בעולם, עסקים רבים פותחים אתרי תדמית וחנויות אי-קומרס לקידום המוצרים שלהם. ספוילר: בעזרת מיתוג נכון תוכלו להרוויח יותר מהדיגיטל מאשר בפרונט. בעזרת מיתוג נכון בדיגיטל נוכל להגדיל משמעותית את הרווחים וחוג לקוחותינו.

 

הבנו, אבל מה אנחנו עושים בתהליך הזה?
אהבנו ששאלתם "אנחנו", כאשר מדובר במיתוג של העסק שלכם אף אחד לא רוצה לעשות את זה לבד, לכן המומחים של אדוס דיגיטל פה כדי לכוון ולבנות את תכנית המיתוג הרלוונטית עבורכם.
במהלך תהליך המיתוג אנחנו נדאג לעשות מספר אקטים שיגרמו לעסק שלכם להתקדם אלפי מונים

 

מחקר שוק קפדני ודקדקני - אתם אל מול המתחרים שלכם, אתם אל מול הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.
מילות מפתח - מחקר מילות מפתח רלוונטיות לצורך מיתוג העסק
ניתוח - אנו נדאג לניתוח השירותים והמוצרים שלכם בצורה המופשטת ביותר, כך שתוכלו להתחיל להניב כבר מהזמן הקרוב.
מיתוג בפלטפורמות יעודיות - כחלק מתהליך המיתוג אנו נדאג להתאים עבורכם את פלטפורמות השיווק הרלוונטיות ביותר עבורכם, ניהול מלא ברשתות, ניהול קמפיינים ודוחות.

 

ליווי של פלאנר וקמפיינר לאורך כל הדרך - אתם לרגע לא לבד, באדוס דיגיטל תקבלו פלאנר וקמפיינר אישיים שיעזרו לכם בכל שלב בדרך, בין אם תרצו ללמוד בעצמכם ולשמוע על הדוחות של העסק שלכם, שינוים בהתאם לאחוזי ההמרה ועוד.
למידת הלקוח - אנו מאמינים שאחד מהתהליכים החשובים ביותר היא למידת צרכי הלקוח, מה שמתאים ללקוח אחד לא מתאים ללקוח אחר. לכן אנו מאמינים בישיבה משותפת על בריף מיתוגי.

 

למה דווקא אדוס דיגיטל ?

עד עכשיו הייתם כל כך חיובים, לא חבל להרוס? אדוס דיגיטל מתמחה בעולם המיתוג הדיגיטלי, בעזרת קמפיינרים, פלאנרים ויועצי מיתוג אנו מעניקים לכם שירות 360 מן הקצה אל הקצה עם ניסיון והצלחות עם לקוחות רבים אנחנו חושבים שהגיע הזמן שלך מוזמן לחייג אלינו לפגישת ייעוץ עוד היום
צור קשר
Norman Gordon

We strategically design beautiful brands and websites, and digital products

Hanson Deck

We strategically design beautiful brands and websites, and digital products

Brian Cumin

We strategically design beautiful brands and websites, and digital products

Weir Doe

We strategically design beautiful brands and websites, and digital products